Продукція > KYOCERA AVX > TCM1C225M8R-CA2
TCM1C225M8R-CA2
TCM1C225M8R-CA2 KYOCERA AVX
tc-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 16V 0603
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Bulk
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 1009 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 16V 0603, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Bulk, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: M, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 16 V.