TCM1C225M8R
TCM1C225M8R KYOCERA AVX
tc-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 16V 0603
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 13.5Ohm
Manufacturer Size Code: M
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 48000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 16V 0603, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 13.5Ohm, Manufacturer Size Code: M, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCM1C225M8R TCM1C225M8R Виробник : KYOCERA AVX tc-series.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 20% 16V 0603
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: M
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 16 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
TCM1C225M8R Виробник : Rohm Semiconductor tcseries.pdf Cap Tant Solid 2.2uF 16V M CASE 20%( 1.6 X 0.85 X 0.8mm) Inward L SMD 1608-09 125°C T/R
на замовлення 500 шт:
Мінімальне замовлення: 401
TCM1C225M8R TCM1C225M8R Виробник : KYOCERA AVX tc-series.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16 VDC 2.2 uF 0603 2 0 % ESR=13.5 mOhms