Продукція > TCM > TCM2010-261-4P-T
TCM2010-261-4P-T
DS_445_TCM_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 40MA 4LN 260 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0804 (2010 Metric), 8 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Height (Max): 0.035" (0.90mm), Voltage Rating - DC: 10V, Current Rating (Max): 40mA, DC Resistance (DCR) (Max): 5Ohm, Impedance @ Frequency: 260 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCM2010-261-4P-T TCM2010-261-4P-T Виробник : TDK Corporation DS_445_TCM_Series.pdf Description: CMC 40MA 4LN 260 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0804 (2010 Metric), 8 Lead
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
Voltage Rating - DC: 10V
Current Rating (Max): 40mA
DC Resistance (DCR) (Max): 5Ohm
Impedance @ Frequency: 260 Ohms @ 100 MHz