Продукція > KYOCERA AVX > TCN3108M006R0100
TCN3108M006R0100
TCN3108M006R0100 KYOCERA AVX
AVXC-S-A0011396423-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - TCN3108M006R0100 - Tantal-Polymer-Kondensator, 1000 µF, ± 20%, 6.3 V, 3, 0.1 ohm, 2924 [Metrisch 7361]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.5mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2924 [Metrisch 7361]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.1ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 1000µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 1.2A
Produktpalette: TCN Series
Hersteller-Größencode: 3
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 6.1mm
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 562 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TCN3108M006R0100 - Tantal-Polymer-Kondensator, 1000 µF, ± 20%, 6.3 V, 3, 0.1 ohm, 2924 [Metrisch 7361], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.5mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2924 [Metrisch 7361], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.1ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 1000µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 1.2A, Produktpalette: TCN Series, Hersteller-Größencode: 3, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 6.1mm, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCN3108M006R0100 TCN3108M006R0100 Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0011396423-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - TCN3108M006R0100 - Tantal-Polymer-Kondensator, 1000 µF, ± 20%, 6.3 V, 3, 0.1 ohm, 2924 [Metrisch 7361]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.5mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 1000µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 1.2A
Produktpalette: TCN Series
Hersteller-Größencode: 3
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 6.1mm
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 562 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TCN3108M006R0100 Виробник : AVX AVX_JCap%20DTSH%2008_16-1158782.pdf Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3V 1000uF 20% 2924 ESR=100mOhms