Продукція > KYOCERA AVX > TCN4227M016R0070E
TCN4227M016R0070E
TCN4227M016R0070E KYOCERA AVX
TCN_Undertab.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 220UF 16V 2924
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: 4
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 790 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 220UF 16V 2924, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2924 (7361 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: 4, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCN4227M016R0070E TCN4227M016R0070E Виробник : KYOCERA AVX TCN_Undertab.pdf Description: CAP TANT POLY 220UF 16V 2924
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: 4
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
товару немає в наявності
TCN4227M016R0070E Виробник : KYOCERA AVX TCN_Undertab.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; 220uF; 16VDC; 4; 2924; SMD; ESR: 70mΩ; TCN; ±20%
Type of capacitor: polymer
Operating temperature: -55...85°C
Capacitance: 220µF
ESR value: 70mΩ
Roll diameter max.: 180mm
Operating voltage: 16V DC
Tolerance: ±20%