Продукція > KYOCERA AVX > TCN4227M020R0100
TCN4227M020R0100
TCN4227M020R0100 KYOCERA AVX
TCN_Undertab.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 220UF 20V 2924
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: 4
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 20 V
на замовлення 2400 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 220UF 20V 2924, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2924 (7361 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: 4, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCN4227M020R0100 TCN4227M020R0100 Виробник : Kyocera AVX TCN_Undertab.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 220uF 20V 20% 2924 E SR 100mOhm J-CAP
на замовлення 8 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TCN4227M020R0100 TCN4227M020R0100 Виробник : KYOCERA AVX TCN_Undertab.pdf Description: CAP TANT POLY 220UF 20V 2924
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: 4
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 20 V
Мінімальне замовлення: 2
TCN4227M020R0100 Виробник : KYOCERA AVX TCN_Undertab.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; 220uF; 20VDC; 4; 2924; SMD; ESR: 100mΩ; TCN; ±20%
Type of capacitor: polymer
Operating temperature: -55...85°C
Capacitance: 220µF
ESR value: 100mΩ
Roll diameter max.: 180mm
Operating voltage: 20V DC
Tolerance: ±20%