Продукція > KYOCERA AVX > TCN4227M020R0100E
TCN4227M020R0100E
TCN4227M020R0100E KYOCERA AVX
TCN_Undertab.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 220UF 20V 2924
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: 4
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 20 V
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TCN4227M020R0100E - Tantal-Polymer-Kondensator, 220 µF, ± 20%, 20 V, 4, 0.1 ohm, 2924 [Metrisch 7361-20], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2924 [Metrisch 7361-20], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 0, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.1ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 220µF, Spannung (DC): 20V, Rippelstrom: -, Produktpalette: J-CAP Series, Hersteller-Größencode: 4, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Produktbreite: 6.1mm, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCN4227M020R0100E TCN4227M020R0100E Виробник : KYOCERA AVX TCN_Undertab.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 220uF 20V ESR=100moh m 2924
на замовлення 1303 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TCN4227M020R0100E TCN4227M020R0100E Виробник : KYOCERA AVX TCN_Undertab.pdf Description: CAP TANT POLY 220UF 20V 2924
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: 4
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 20 V
Мінімальне замовлення: 2
TCN4227M020R0100E TCN4227M020R0100E Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0015863583-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - TCN4227M020R0100E - Tantal-Polymer-Kondensator, 220 µF, ± 20%, 20 V, 4, 0.1 ohm, 2924 [Metrisch 7361-20]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2924 [Metrisch 7361-20]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 0
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.1ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 220µF
Spannung (DC): 20V
Rippelstrom: -
Produktpalette: J-CAP Series
Hersteller-Größencode: 4
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 6.1mm
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 759 шт:
Мінімальне замовлення: 3
TCN4227M020R0100E Виробник : KYOCERA AVX TCN_Undertab.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; 220uF; 20VDC; 4; 2924; SMD; ESR: 100mΩ; TCN; ±20%
Type of capacitor: polymer
Operating temperature: -55...85°C
Capacitance: 220µF
ESR value: 100mΩ
Roll diameter max.: 180mm
Operating voltage: 20V DC
Tolerance: ±20%