Продукція > KYOCERA AVX > TCN4337M016R0070
TCN4337M016R0070
TCN4337M016R0070 KYOCERA AVX
TCN_Undertab-3165469.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 16V 330uF 20% 2924 E SR=70mOhm
на замовлення 1302 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TCN4337M016R0070 - TANT CAP, POLYMER, 330UF, 16V, CASE 4, tariffCode: 0, Produkthöhe: 2mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2924 [7361 Metric], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.07ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 330µF, Spannung (DC): 16V, Rippelstrom: 1.65A, Produktpalette: TCN Series, Hersteller-Größencode: 4, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 6.1mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCN4337M016R0070 TCN4337M016R0070 Виробник : KYOCERA AVX J-CAP.pdf Description: CAP TANT POLY 330UF 16V 2924
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: 4
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 681 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TCN4337M016R0070 TCN4337M016R0070 Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0007339033-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - TCN4337M016R0070 - TANT CAP, POLYMER, 330UF, 16V, CASE 4
tariffCode: 0
Produkthöhe: 2mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2924 [7361 Metric]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.07ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 330µF
Spannung (DC): 16V
Rippelstrom: 1.65A
Produktpalette: TCN Series
Hersteller-Größencode: 4
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 6.1mm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 239 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: 4
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
TCN4337M016R0070 Виробник : KYOCERA AVX J-CAP.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; 330uF; 16VDC; 4; 2924; SMD; ESR: 70mΩ; TCN; ±20%
Type of capacitor: polymer
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 16V DC
Mounting: SMD
ESR value: 70mΩ
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...85°C
Case: 4
Case - inch: 2924
Case - mm: 7361
Manufacturer series: TCN
Roll diameter max.: 180mm