Продукція > KYOCERA AVX > TCN4337M016R0070E
TCN4337M016R0070E
TCN4337M016R0070E KYOCERA AVX
2675654.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - TCN4337M016R0070E - Tantal-Polymer-Kondensator, 330 µF, ± 20%, 16 V, 4, 0.07 ohm, 2924 [Metrisch: 7361]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2924 [Metrisch: 7361]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.07
Produktlänge: 7.3
euEccn: NLR
Kapazität: 330
Spannung (DC): 16
Rippelstrom: 1.65
Produktpalette: TCN
Hersteller-Größencode: 4
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Name der Serie: TCN
Betriebstemperatur, max.: 105
Produktbreite: 6.1
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 330 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TCN4337M016R0070E - Tantal-Polymer-Kondensator, 330 µF, ± 20%, 16 V, 4, 0.07 ohm, 2924 [Metrisch: 7361], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2924 [Metrisch: 7361], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.07, Produktlänge: 7.3, euEccn: NLR, Kapazität: 330, Spannung (DC): 16, Rippelstrom: 1.65, Produktpalette: TCN, Hersteller-Größencode: 4, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Name der Serie: TCN, Betriebstemperatur, max.: 105, Produktbreite: 6.1, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCN4337M016R0070E TCN4337M016R0070E Виробник : KYOCERA AVX J-CAP.pdf Description: CAP TANT POLY 330UF 16V 2924
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: 4
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 785 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TCN4337M016R0070E TCN4337M016R0070E Виробник : Kyocera AVX J-CAP.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 16V 330uF Blk Resin ESR=70Ohm
на замовлення 75 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: 4
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
TCN4337M016R0070E Виробник : KYOCERA AVX J-CAP.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; 330uF; 16VDC; 4; 2924; SMD; ESR: 70mΩ; TCN; ±20%
Type of capacitor: polymer
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 16V DC
Mounting: SMD
ESR value: 70mΩ
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...85°C
Case: 4
Case - inch: 2924
Case - mm: 7361
Manufacturer series: TCN
Roll diameter max.: 180mm