Продукція > KYOCERA AVX > TCN4337M020R0100E
TCN4337M020R0100E
TCN4337M020R0100E KYOCERA AVX
TCN_Undertab.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 330UF 20V 2924
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: 4
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 20 V
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 330UF 20V 2924, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2924 (7361 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: 4, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCN4337M020R0100E TCN4337M020R0100E Виробник : KYOCERA AVX TCN_Undertab.pdf Description: CAP TANT POLY 330UF 20V 2924
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: 4
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 20 V
на замовлення 1495 шт:
Кількість Ціна
TCN4337M020R0100E TCN4337M020R0100E Виробник : Kyocera AVX TCN_Undertab-3165469.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 20V 330uF 20% 2917 ESR=100mOhm