Продукція > KYOCERA AVX > TCN4477M016R0100
TCN4477M016R0100
TCN4477M016R0100 KYOCERA AVX
TCN_Undertab.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 470UF 16V 2924
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: 4
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 257 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 470UF 16V 2924, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2924 (7361 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: 4, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCN4477M016R0100 TCN4477M016R0100 Виробник : Kyocera AVX TCN_Undertab-3165469.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 16V 470uF 20% 2924 ESR=100mOhm
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
TCN4477M016R0100 TCN4477M016R0100 Виробник : KYOCERA AVX TCN_Undertab.pdf Description: CAP TANT POLY 470UF 16V 2924
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: 4
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 16 V