Продукція > KYOCERA AVX > TCN4477M016R0100E
TCN4477M016R0100E
TCN4477M016R0100E KYOCERA AVX
TCN_Undertab.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 470UF 16V 2924
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: 4
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 3200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TCN4477M016R0100E - Tantal-Polymer-Kondensator, 470 µF, ± 20%, 16 V, 4, 0.1 ohm, 2924 [Metrisch 7361], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2924 [Metrisch 7361], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.1ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 470µF, Spannung (DC): 16V, Rippelstrom: 1.38A, Produktpalette: TCN Series, Hersteller-Größencode: 4, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Produktbreite: 6.1mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCN4477M016R0100E TCN4477M016R0100E Виробник : KYOCERA AVX TCN_Undertab.pdf Description: KYOCERA AVX - TCN4477M016R0100E - Tantal-Polymer-Kondensator, 470 µF, ± 20%, 16 V, 4, 0.1 ohm, 2924 [Metrisch 7361]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2924 [Metrisch 7361]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.1ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 470µF
Spannung (DC): 16V
Rippelstrom: 1.38A
Produktpalette: TCN Series
Hersteller-Größencode: 4
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 6.1mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 300 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
TCN4477M016R0100E TCN4477M016R0100E Виробник : KYOCERA AVX TCN_Undertab.pdf Description: CAP TANT POLY 470UF 16V 2924
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: 4
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 16 V
Мінімальне замовлення: 2
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 470µF
Spannung (DC): 16V
Rippelstrom: 1.38A
Produktpalette: TCN Series
Hersteller-Größencode: 4
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 6.1mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 300 шт:
Мінімальне замовлення: 3
TCN4477M016R0100E TCN4477M016R0100E Виробник : Kyocera AVX TCN_Undertab-3165469.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 16V 470uF 2924 ESR=100mOhms 20%