Продукція > KYOCERA AVX > TCN4687M010R0070E
TCN4687M010R0070E
TCN4687M010R0070E KYOCERA AVX
TCN_Undertab.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 680UF 10V 2924
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: 4
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 718 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TCN4687M010R0070E - CAP, 680UF, 10V, TANT, POLYMER, CASE 4, tariffCode: 0, Produkthöhe: 2mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2924 [7361 Metric], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.07ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 680µF, Spannung (DC): 10V, Rippelstrom: 1.65A, Produktpalette: TCN Series, Hersteller-Größencode: 4, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 6.1mm, directShipCharge: 25, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCN4687M010R0070E TCN4687M010R0070E Виробник : KYOCERA AVX 3565612.pdf Description: KYOCERA AVX - TCN4687M010R0070E - CAP, 680UF, 10V, TANT, POLYMER, CASE 4
tariffCode: 0
Produkthöhe: 2mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2924 [7361 Metric]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.07ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 680µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 1.65A
Produktpalette: TCN Series
Hersteller-Größencode: 4
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 6.1mm
directShipCharge: 25
SVHC: To Be Advised
на замовлення 750 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
TCN4687M010R0070E TCN4687M010R0070E Виробник : KYOCERA AVX TCN_Undertab.pdf Description: CAP TANT POLY 680UF 10V 2924
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: 4
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 718 шт:
TCN4687M010R0070E TCN4687M010R0070E Виробник : Kyocera AVX TCN_Undertab-3165469.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 680UF 10V 20% ESR 70 7361-20