Продукція > AVX > TCNK106M025R0350
TCNK106M025R0350
TCNK106M025R0350 AVX
TCN_Undertab-934935.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 25V 10uF 20% 1206 ESR=350mOhm
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCNK106M025R0350 TCNK106M025R0350 Виробник : AVX Corporation TCN_Undertab.pdf Description: CAP TANT POLY 10UF 25V 1206
товару немає в наявності