Продукція > AVX > TCNL107M006R0200
TCNL107M006R0200
TCNL107M006R0200 AVX
TCN_Undertab-934935.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 6.3V 100uF 1210 ESR=200mOhms 20%
на замовлення 1164 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCNL107M006R0200 TCNL107M006R0200 Виробник : AVX Corporation TCN_Undertab.pdf Description: CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411