Продукція > AVX > TCNL475M035R0300
TCNL475M035R0300
TCNL475M035R0300 AVX
AVX_TCN DTSH 08_16-1158585.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 35V 4.7uF 20% 1210 ESR=300mOhm
на замовлення 3420 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCNL475M035R0300 TCNL475M035R0300 Виробник : AVX Corporation TCN_Undertab.pdf Description: CAP TANT POLY 4.7UF 35V 1411
на замовлення 212 шт: