Продукція > AVX > TCNS107M006R0250
TCNS107M006R0250
TCNS107M006R0250 AVX
TCN_Undertab-934935.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 6.3V 100uF 1206 ESR=250mOhms 20%
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCNS107M006R0250 TCNS107M006R0250 Виробник : AVX Corporation TCN_Undertab.pdf Description: CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1206