Продукція > KYOCERA AVX > TCNT106M035R0200
TCNT106M035R0200
TCNT106M035R0200 KYOCERA AVX
J-CAP.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 10UF 35V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: T
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 7500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 10UF 35V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: T, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCNT106M035R0200 TCNT106M035R0200 Виробник : KYOCERA AVX TCN_Undertab-3165469.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 35V 10uF 20% 1210 ESR=200mOhm
на замовлення 204 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
TCNT106M035R0200 TCNT106M035R0200 Виробник : KYOCERA AVX J-CAP.pdf Description: CAP TANT POLY 10UF 35V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: T
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V
Мінімальне замовлення: 3
TCNT106M035R0200 TCNT106M035R0200 Виробник : KYOCERA AVX Components j-cap.pdf Cap Tant Polymer 10uF 35VDC T CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.2mm) Undertab SMD 3528-12 0.2 Ohm 105°C T/R
товару немає в наявності
TCNT106M035R0200 Виробник : KYOCERA AVX J-CAP.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; 10uF; 35VDC; T; 1210; SMD; ESR: 200mΩ; TCN; ±20%
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...85°C
Case: T
Type of capacitor: polymer
Capacitance: 10µF
ESR value: 0.2Ω
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 35V DC