Продукція > KYOCERA AVX > TCNT157M006R0200
TCNT157M006R0200
TCNT157M006R0200 KYOCERA AVX
J-CAP.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: T
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 848 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: T, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCNT157M006R0200 TCNT157M006R0200 Виробник : KYOCERA AVX TCN_Undertab-3165469.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3V 150uF 20% 1210 ESR=200mOhm
на замовлення 1990 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TCNT157M006R0200 TCNT157M006R0200 Виробник : AVX AVX_TCN DTSH 08_16-1158585.pdf Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3V 150uF 20% 1210 ESR=200mOhms
tariffCode: 85322100
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Мінімальне замовлення: 9
TCNT157M006R0200 TCNT157M006R0200 Виробник : KYOCERA AVX J-CAP.pdf Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: T
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
TCNT157M006R0200 Виробник : KYOCERA AVX J-CAP.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; 150uF; 6.3VDC; T; 1210; SMD; ESR: 200mΩ; TCN; ±20%
Type of capacitor: polymer
Capacitance: 150µF
Operating voltage: 6.3V DC
Case: T
Case - inch: 1210
Case - mm: 3528
Mounting: SMD
ESR value: 0.2Ω
Manufacturer series: TCN
Tolerance: ±20%
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...85°C