TCNT157M006R0200E
TCNT157M006R0200E KYOCERA AVX Components
j-cap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Polymer 150uF 6.3VDC T CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.2mm) Undertab SMD 3528-12 0.2 Ohm 105°C T/R
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TCNT157M006R0200E - Tantal-Polymer-Kondensator, 150 µF, ± 20%, 6.3 V, T, 0.2 ohm, 1411 [Metrisch 3528], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.2mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.2ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 150µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 700mA, Produktpalette: TCN Series, Hersteller-Größencode: T, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 2.8mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCNT157M006R0200E TCNT157M006R0200E Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0015863583-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - TCNT157M006R0200E - Tantal-Polymer-Kondensator, 150 µF, ± 20%, 6.3 V, T, 0.2 ohm, 1411 [Metrisch 3528]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.2mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1411 [Metrisch 3528]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.2ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 150µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 700mA
Produktpalette: TCN Series
Hersteller-Größencode: T
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 826 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.2mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 150µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 700mA
Produktpalette: TCN Series
Hersteller-Größencode: T
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 826 шт:
Мінімальне замовлення: 7
TCNT157M006R0200E TCNT157M006R0200E Виробник : KYOCERA AVX TCN_Undertab.pdf Description: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: T
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 880 шт:
Мінімальне замовлення: 3
TCNT157M006R0200E TCNT157M006R0200E Виробник : Kyocera AVX TCN_Undertab-3165469.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3V 150uF Blk Resin ESR=200Ohm
Мінімальне замовлення: 3
TCNT157M006R0200E TCNT157M006R0200E Виробник : KYOCERA AVX Components j-cap.pdf Cap Tant Polymer 150uF 6.3VDC T CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.2mm) Undertab SMD 3528-12 0.2 Ohm 105°C T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: T
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
TCNT157M006R0200E Виробник : KYOCERA AVX TCN_Undertab.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; 150uF; 6.3VDC; T; 1210; SMD; ESR: 200mΩ; TCN; ±20%
Type of capacitor: polymer
Capacitance: 150µF
Operating voltage: 6.3V DC
Case: T
Case - inch: 1210
Case - mm: 3528
Mounting: SMD
ESR value: 0.2Ω
Manufacturer series: TCN
Tolerance: ±20%
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...85°C