Продукція > KYOCERA AVX > TCNT336M016R0200
TCNT336M016R0200
TCNT336M016R0200 KYOCERA AVX
J-CAP.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 33UF 16V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: T
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 33UF 16V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: T, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCNT336M016R0200 TCNT336M016R0200 Виробник : KYOCERA AVX TCN_Undertab-3165469.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 16V 33uF 20% 1210 ESR=200mOhm