Продукція > KYOCERA AVX > TCNT475M035R0200
TCNT475M035R0200
TCNT475M035R0200 KYOCERA AVX
TCN_Undertab-3165469.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 35V 4.7uF 20% 1210 E SR=200mOhm
на замовлення 412 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 4.7UF 35V 1411, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: T, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCNT475M035R0200 TCNT475M035R0200 Виробник : KYOCERA AVX J-CAP.pdf Description: CAP TANT POLY 4.7UF 35V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: T
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 89 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
TCNT475M035R0200 TCNT475M035R0200 Виробник : AVX AVX_TCN DTSH 08_16-1158585.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 35V 4.7uF 20% 1210 ESR=200mOhm
на замовлення 189 шт:
TCNT475M035R0200 TCNT475M035R0200 Виробник : KYOCERA AVX Components j-cap.pdf Cap Tant Polymer 4.7uF 35VDC T CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.2mm) Undertab SMD 3528-12 0.2 Ohm 105°C T/R
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: T
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 35 V