TCNT476M016R0200
TCNT476M016R0200 KYOCERA AVX Components
tcn_undertab.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Polymer 47uF 16VDC T CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.2mm) Undertab SMD 3528-12 0.2 Ohm 105°C T/R
Написати відгук
Description: CAP TANT POLYMER 47UF 16V 1210, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: T, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCNT476M016R0200 TCNT476M016R0200 Виробник : KYOCERA AVX Components tcn_undertab.pdf Cap Tant Polymer 47uF 16VDC T CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.2mm) Undertab SMD 3528-12 0.2 Ohm 105°C T/R
товару немає в наявності
TCNT476M016R0200 Виробник : KYOCERA AVX TCN_Undertab.pdf Description: CAP TANT POLYMER 47UF 16V 1210
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: T
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 16 V
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: T
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 16 V
TCNT476M016R0200 TCNT476M016R0200 Виробник : KYOCERA AVX TCN_Undertab.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 16Volts 47uF 20% 121 0 ESR=200mOhms