Продукція > KYOCERA AVX > TCNX157M016R0100E
TCNX157M016R0100E
TCNX157M016R0100E KYOCERA AVX
J-Cap_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 150UF 16V 2917
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: X
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 16 V
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 150UF 16V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: X, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCNX157M016R0100E TCNX157M016R0100E Виробник : Kyocera AVX TCN_Undertab-3165469.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 150UF 16V 20% ESR100 7343-15