Продукція > KYOCERA AVX > TCNX476M035R0150E
TCNX476M035R0150E
TCNX476M035R0150E KYOCERA AVX
T-Cap_Series_Spec.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 47UF 35V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: X
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 47UF 35V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: X, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCNX476M035R0150E TCNX476M035R0150E Виробник : KYOCERA AVX T-Cap_Series_Spec.pdf Description: CAP TANT POLY 47UF 35V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: X
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 35 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TCNX476M035R0150E TCNX476M035R0150E Виробник : Kyocera AVX TCN_Undertab.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 35V 47uF 2917 ESR=15 0mOhms 20%
Мінімальне замовлення: 2
TCNX476M035R0150E TCNX476M035R0150E Виробник : KYOCERA AVX Components j-cap.pdf Cap Tant Polymer 47uF 35VDC X CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 1.5mm) Undertab SMD 7343-15 0.15 Ohm 105°C T/R
товару немає в наявності
TCNX476M035R0150E Виробник : KYOCERA AVX T-Cap_Series_Spec.pdf Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: polymer; 47uF; 35VDC; X; 2917; SMD; ESR: 150mΩ; TCN; ±20%
Type of capacitor: polymer
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 35V DC
Case: X
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Mounting: SMD
ESR value: 0.15Ω
Manufacturer series: TCN
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...85°C
Tolerance: ±20%