Продукція > AVX > TCNX477M006R0050
TCNX477M006R0050 AVX
AVX_TCN%20DTSH%2008_16-1158585.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3V 470uF 20% 2917 ESR=50mOhms
на замовлення 1738 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: X, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції TCNX477M006R0050
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCNX477M006R0050 TCNX477M006R0050 Виробник : KYOCERA AVX J-CAP.pdf Description: CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 50mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: X
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 6.3 V