Продукція > KYOCERA AVX > TCOB0E337M8R-ES2
TCOB0E337M8R-ES2
TCOB0E337M8R-ES2 KYOCERA AVX
tco-series-sml-case-size.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: B- CASE / 337- CAP CODE / POLY
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
на замовлення 1999 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: B- CASE / 337- CAP CODE / POLY, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 2.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 2.5 V