Продукція > TCO > TCOB0J107M8R
TCOB0J107M8R
tco-series-sml-case-size.pdf
Виробник:
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TCOB0J107M8R
Description: B- CASE / 107- CAP CODE / POLY, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції TCOB0J107M8R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V