TCOB0J157M8R KYOCERA AVX
tco-series-sml-case-size.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: B- CASE / 157- CAP CODE / POLY
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: B- CASE / 157- CAP CODE / POLY, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції TCOB0J157M8R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
TCOB0J157M8R TCOB0J157M8R Виробник : KYOCERA AVX tco-series-sml-case-size.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 6.3 VDC 150 uF 1210 20 % ESR=0.15 mOhms