TCOB1E156M8R
TCOB1E156M8R KYOCERA AVX
tco-series-sml-case-size.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 15UF 25V 1411
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 15UF 25V 1411, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCOB1E156M8R TCOB1E156M8R Виробник : KYOCERA AVX tco-series-sml-case-size.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 25 VDC 15 uF 1210 20 % ESR=100 mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
TCOB1E156M8R TCOB1E156M8R Виробник : KYOCERA AVX tco-series-sml-case-size.pdf Description: CAP TANT POLY 15UF 25V 1411
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 25 V