Продукція > KYOCERA AVX > TCOD106M050R0150E
TCOD106M050R0150E
TCOD106M050R0150E KYOCERA AVX
AVX-TCO-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 10UF 50V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 150°C
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 10UF 50V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 150°C, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCOD106M050R0150E TCOD106M050R0150E Виробник : Kyocera AVX AVX-TCO-Series.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 50V 10uF AEC-Q200 ES R=150ohm Blk Resin
на замовлення 3535 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TCOD106M050R0150E TCOD106M050R0150E Виробник : KYOCERA AVX AVX-TCO-Series.pdf Description: CAP TANT POLY 10UF 50V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: D
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 50 V