Продукція > KYOCERA AVX > TCOD336M025R0100E
TCOD336M025R0100E
TCOD336M025R0100E KYOCERA AVX
AVX-TCO-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: TCO SERIES - D-CASE / 025V / 010
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 150°C
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TCO SERIES - D-CASE / 025V / 010, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 150°C, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCOD336M025R0100E TCOD336M025R0100E Виробник : KYOCERA AVX AVX_TCO_Series-3162315.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 25V 33uF 2917 ESR=100mohm 20%
на замовлення 994 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TCOD336M025R0100E TCOD336M025R0100E Виробник : KYOCERA AVX AVX-TCO-Series.pdf Description: TCO SERIES - D-CASE / 025V / 010
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: D
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 25 V