TCP1A106M8R
TCP1A106M8R KYOCERA AVX
tc-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 24000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 20% 10V 0805, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: P, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCP1A106M8R TCP1A106M8R Виробник : KYOCERA AVX tc-series.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10 VDC 10 uF 0805 20 % ESR=7.7 mOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
TCP1A106M8R TCP1A106M8R Виробник : KYOCERA AVX tc-series.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: P
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 10 V