TCP1A335M8R
TCP1A335M8R KYOCERA AVX
tc-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 3.3UF 20% 10V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 11.8Ohm
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 3.3UF 20% 10V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 11.8Ohm, Manufacturer Size Code: P, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCP1A335M8R TCP1A335M8R Виробник : KYOCERA AVX tc-series.pdf Description: CAP TANT 3.3UF 20% 10V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: P
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 10 V