TCPBL1E475MRAR0500 Samsung Electro-Mechanics
5793888.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP TANT POLY 4.7UF
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: R
Capacitance: 4.7 µF
на замовлення 2665 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 4.7UF, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: R, Capacitance: 4.7 µF.
Інші пропозиції TCPBL1E475MRAR0500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCPBL1E475MRAR0500 Виробник : Samsung Electro-Mechanics 5793888.pdf Description: CAP TANT POLY 4.7UF
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Manufacturer Size Code: R
Capacitance: 4.7 µF
товару немає в наявності
TCPBL1E475MRAR0500 Виробник : Samsung Electro-Mechanics sems_s_a0005793888_1-2288744.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 4.7uF 25V Tantalum Polymer Capacitor