Продукція > KYOCERA AVX > TCQB156M020R0150E
TCQB156M020R0150E
TCQB156M020R0150E KYOCERA AVX
TCQ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT POLY 15UF 20V 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer 20V 15uF 1210 ESR=15 0ohm 20% AEC-Q200 Bl.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCQB156M020R0150E TCQB156M020R0150E Виробник : KYOCERA AVX TCQ.pdf Description: CAP TANT POLY 15UF 20V 1411
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TCQB156M020R0150E TCQB156M020R0150E Виробник : Kyocera AVX TCQ-3165397.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 20V 15uF 1210 ESR=15 0ohm 20% AEC-Q200 Bl