Продукція > AVX > TCQB226M006R0070
TCQB226M006R0070
TCQB226M006R0070 AVX
TCQ-838137.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 22uF 6V 20% ESR=70mOhms
на замовлення 3570 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCQB226M006R0070 Виробник : AVX Corporation TCQ_Series.pdf Description: CAP CHIP POLY 22UF 6V 1210
товару немає в наявності
товару немає в наявності