Продукція > AVX > TCQD157M006R0040E
TCQD157M006R0040E
TCQD157M006R0040E AVX
TCQ-838137.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Polymer 6.3V 150uF 2917 Auto ESR=40Ohm Blk Resin
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук