Продукція > KYOCERA AVX > TCQD157M010R0025E
TCQD157M010R0025E
TCQD157M010R0025E KYOCERA AVX
TCQ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - TCQD157M010R0025E - Tantal-Polymer-Kondensator, 150 µF, ± 20%, 10 V, D, 0.025 ohm, 2917 [Metrisch 7343]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.025ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 150µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 3A
Produktpalette: TCQ Series
Hersteller-Größencode: D
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 428 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TCQD157M010R0025E - Tantal-Polymer-Kondensator, 150 µF, ± 20%, 10 V, D, 0.025 ohm, 2917 [Metrisch 7343], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 20%, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.025ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 150µF, Spannung (DC): 10V, Rippelstrom: 3A, Produktpalette: TCQ Series, Hersteller-Größencode: D, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCQD157M010R0025E TCQD157M010R0025E Виробник : KYOCERA AVX TCQ.pdf Description: KYOCERA AVX - TCQD157M010R0025E - Tantal-Polymer-Kondensator, 150 µF, ± 20%, 10 V, D, 0.025 ohm, 2917 [Metrisch 7343]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.9mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 150µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 3A
Produktpalette: TCQ Series
Hersteller-Größencode: D
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 428 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
TCQD157M010R0025E TCQD157M010R0025E Виробник : KYOCERA AVX TCQ.pdf Description: CAP TANT POLY 150UF 10V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
TCQD157M010R0025E TCQD157M010R0025E Виробник : Kyocera AVX TCQ.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 10V 150uF 2917 ESR=2 5ohm 20% AEC-Q200 Bl