Продукція > AVX CORPORATION > TCQD476M016R0070
TCQD476M016R0070 AVX Corporation
TCQ_Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CHIP POLY 47UF 16V 2917
на замовлення 796 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Polymer SMD 47uF 16V 20% ESR=70mOhms.
Інші пропозиції TCQD476M016R0070
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCQD476M016R0070 Виробник : AVX Corporation TCQ_Series.pdf Description: CAP CHIP POLY 47UF 16V 2917
на замовлення 796 шт:
TCQD476M016R0070 Виробник : AVX TCQ-838137.pdf Tantalum Capacitors - Polymer SMD 47uF 16V 20% ESR=70mOhms
на замовлення 920 шт: