TCR0805N560K
TCR0805N560K TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773287&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 560K OHM 1/10W 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: 0%, -10%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 560 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 560K OHM 1/10W 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: 0%, -10%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 560 kOhms.
Інші пропозиції TCR0805N560K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCR0805N560K Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773287_B-726296.pdf Ceramic Composition Resistors 560 Ohms -10-0% 200 ppm .10 Watt 0805