TCR1206N68K
TCR1206N68K TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773287&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 68KOHM 0%/-10% 1/8W 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: 0%, -10%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Resistance: 68 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 68KOHM 0%/-10% 1/8W 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: 0%, -10%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, Resistance: 68 kOhms.