TCTAL0J157M8R
TCTAL0J157M8R KYOCERA AVX
tct-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: AL- CASE / 157- CAP CODE / MN02
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: AL
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 2940 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AL- CASE / 157- CAP CODE / MN02, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: AL, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції TCTAL0J157M8R
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: AL
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
TCTAL0J157M8R TCTAL0J157M8R Виробник : KYOCERA AVX tct_series-3218634.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3 VDC 150 uF 1206 20 % ESR=2.7 mOhms