Продукція > TCT > TCTAL0J686M8R
TCTAL0J686M8R
Виробник:
68mkF 6,3V -AL тантал Конденсаторы SMD Tantalum A-case
на замовлення 10858 шт:
термін постачання 4 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TCTAL0J686M8R
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3 VDC 68 uF 1206 2 0 % ESR=4 mOhms.
Інші пропозиції TCTAL0J686M8R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCTAL0J686M8R TCTAL0J686M8R Виробник : KYOCERA AVX tct_series-3218634.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3 VDC 68 uF 1206 2 0 % ESR=4 mOhms