TCTAL1C336M8R
TCTAL1C336M8R KYOCERA AVX
tct-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 20% 16V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: AL
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 33UF 20% 16V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: AL, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCTAL1C336M8R TCTAL1C336M8R Виробник : KYOCERA AVX tct-series.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 16V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: AL
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 16 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TCTAL1C336M8R TCTAL1C336M8R Виробник : KYOCERA AVX tct_series-3218634.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16 VDC 33 uF 1206 20 % ESR=4 mOhms