Продукція > KYOCERA AVX > TCTAL1D226M8R-V1
TCTAL1D226M8R-V1
TCTAL1D226M8R-V1 KYOCERA AVX
tct-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: AL- CASE / 226- CAP CODE / MN02
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: AL
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 20 V
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AL- CASE / 226- CAP CODE / MN02, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: AL, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: AL
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 20 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
TCTAL1D226M8R-V1 TCTAL1D226M8R-V1 Виробник : KYOCERA AVX tct_series-3165013.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20 VDC 22 uF 1206 20 % ESR=4 mOhms