Продукція > KYOCERA AVX > TCTAS0J107M8R-CA2
TCTAS0J107M8R-CA2
TCTAS0J107M8R-CA2 KYOCERA AVX
tct-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: AS- CASE / 107- CAP CODE / MN02
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: AS- CASE / 107- CAP CODE / MN02, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V