TCTAS0J107M8R
TCTAS0J107M8R KYOCERA AVX
tct-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3 VDC 100 uF 1206 20 % ESR=3 Ohms
на замовлення 3554 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AS- CASE / 107- CAP CODE / MN02, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: AS, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: AS
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: AS
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V