TCTAS1A476M8R
TCTAS1A476M8R KYOCERA AVX
tct-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: AS- CASE / 476- CAP CODE / MN02
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 1870 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: AS- CASE / 476- CAP CODE / MN02, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції TCTAS1A476M8R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
TCTAS1A476M8R TCTAS1A476M8R Виробник : KYOCERA AVX tct_series-3218634.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10 VDC 47 uF 1206 20 % ESR=4 mOhms