TCTOA1A476M8R
TCTOA1A476M8R KYOCERA AVX
TCTO_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: A- CASE / 476- CAP CODE / POLY
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: A- CASE / 476- CAP CODE / POLY, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 100kHz, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
TCTOA1A476M8R TCTOA1A476M8R Виробник : KYOCERA AVX tcto_series-3218622.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 10 VDC 47 uF 1206 20 % ESR=0.2 mOhms